PARTI STENGODS, 12 delar, "Argenta", Wilhelm Kåge, Gustavsberg.

13883. PARTI STENGODS, 12 delar, "Argenta", Wilhelm Kåge, Gustavsberg.

Små fat, skålar och ljusstakar.
Diameter 6 - 13,5 cm. Höjd 1,5 - 6 cm.

En skål med prisgravyr.
Bruksslitage, enstaka nagg.

Gör en kostnadsfri värdering!

En skål med prisgravyr.
Bruksslitage, enstaka nagg.

Antal besök: 1 114