MATSALGRUPP, 5 delar, ek, 1900-tal.

1388259. MATSALGRUPP, 5 delar, ek, 1900-tal.

Bordet mått 110x90 cm, höjd 75 cm,+ 2 iläggsskivor bredd 45 cm vardera
Stolarnas rygghöjd 104 cm.

Slitage, repor och märken.

Gör en kostnadsfri värdering!

Stolarnas rygghöjd 104 cm.

Slitage, repor och märken.

Antal besök: 526