RULLATOR, Rebel Rollator, Ahlberg Leber, 19/2000-tal.

1388212. RULLATOR, Rebel Rollator, Ahlberg Leber, 19/2000-tal.

Höjd 87 cm.
Bredd 55 cm.

Väl fungerande.
Bruksslitage.

Gör en kostnadsfri värdering!

Höjd 87 cm.
Bredd 55 cm.

Väl fungerande.
Bruksslitage.

Gästriklands Auktionskammare
Antal besök: 5 538