GRYTA på tre ben, gjutjärn, 1800/1900-tal.

138819. GRYTA på tre ben, gjutjärn, 1800/1900-tal.

Total längd ca 50 cm. Höjd ca 37 cm.

Slitage, renoverad, kraftigt rostangripen.

Gör en kostnadsfri värdering!

Antal besök: 11 405