TRÄDGÅRDSSOFFA, bemålad trä, 1900-tal.

1388196. TRÄDGÅRDSSOFFA, bemålad trä, 1900-tal.

Längd 146 cm, höjd 100 cm.

Slitage, färgbortfall och märken.

Gör en kostnadsfri värdering!

Längd 146 cm, höjd 100 cm.

Antal besök: 293