BIJOUTERIER med mera höjd 10 cm, bredd 16 cm, djup 11 cmI BURK, silver och gulddoublé förekommer, 1900-tal.

1387968. BIJOUTERIER med mera höjd 10 cm, bredd 16 cm, djup 11 cmI BURK, silver och gulddoublé förekommer, 1900-tal.

höjd 10 cm, bredd 16 cm, djup 11 cm.

bruksslitage.

Gör en kostnadsfri värdering!

bruksslitage.

Antal besök: 643