SKÅP, Karl Johan-stil, 1900-tal.

138786. SKÅP, Karl Johan-stil, 1900-tal.

Längd 154, bredd 39, höjd 155 cm.

Slitage, fläckar, obetydlig fanérskada.

Nycklar saknas.

Gör en kostnadsfri värdering!

Nycklar saknas.

Antal besök: 771