Auktionshuset Kolonn
Glas
Övrigt
SKÅL på fot, glas, omkring 1900.
138770. SKÅL på fot, glas, omkring 1900.
Höjd ca 24,5 cm.
Bruksslitage, nagg.
Gör en kostnadsfri värdering!
Höjd ca 24,5 cm.
Bruksslitage, nagg.
Auktionshuset Kolonn
601