TEXTIL TAVLA, 1900-tal.

TEXTIL TAVLA, 1900-tal.
1387709. TEXTIL TAVLA, 1900-tal.

höjd 84 cm, bredd 65 cm.

mindre åldersslitage.

Gör en kostnadsfri värdering!

höjd 84 cm, bredd 65 cm.

mindre åldersslitage.

Antal besök: 402