BORDSPENDYL, empire, 1800-talets första hälft.

13875. BORDSPENDYL, empire, 1800-talets första hälft.

Nyckel finns. Urtavla med dekor av Amor smidandes pilar. Höjd 40 cm.

Slitage och smärre skador.

Gör en kostnadsfri värdering!

Slitage och smärre skador.

Antal besök: 680