MANSCHETTKNAPPAR samt SLIPSNÅLAR, 1900-tal.

1387426. MANSCHETTKNAPPAR samt SLIPSNÅLAR, 1900-tal.

10 par manschettknappar.
1 st kraghållare.
9 st slipsnålar.

Bruksslitage.

Gör en kostnadsfri värdering!

10 par manschettknappar.
1 st kraghållare.
9 st slipsnålar.

Bruksslitage.

Antal besök: 385