TAKARMATUR, alabaster, 1900-talets första hälft, höjd 70 cm.

138715. TAKARMATUR, alabaster, 1900-talets första hälft, höjd 70 cm.

Takampel med 3 ljuspunkter, reliefdekor runt kanten. Diameter 45 cm.

Slitage.

Gör en kostnadsfri värdering!

Slitage.

Leiflers Auktionshus
Antal besök: 744