KÅRE HOLGERSON. ETSNING, signerad, 1900-tal.

1386896. KÅRE HOLGERSON. ETSNING, signerad, 1900-tal.

bildstorlek, höjd 24 cm, bredd 19 cm.

Gör en kostnadsfri värdering!

Antal besök: 361