MÅNBORD 1800-talets slut.

MÅNBORD 1800-talets slut.
138681. MÅNBORD 1800-talets slut.

månbord med iläggsskiva
Höjd 73 cm Diameter 115 cm 172 cm inkl iläggsskiva.

Slitage, omålat.

Gör en kostnadsfri värdering!

månbord med iläggsskiva

Slitage, omålat.

Frufällans Auktionshus
Antal besök: 1 212