DEKORATIVA TAVLOR, 1 par, 1900-tal.

13867. DEKORATIVA TAVLOR, 1 par, 1900-tal.

Mått inkl ram 41 x 35.

Slitage och smärre skador.

Gör en kostnadsfri värdering!

Mått inkl ram 41 x 35.

Slitage och smärre skador.

Antal besök: 624