SZANTO OSZKAR. olja på duk, signerad.

1385809. SZANTO OSZKAR. olja på duk, signerad.

Skenande hästar. Ca 49 x 60 cm.

Ytsmuts.

Gör en kostnadsfri värdering!

Ytsmuts.

Antal besök: 1 975