Kalmar Auktionsverk
Glas
Övrigt
FLASKA, glas, i form av fallos, 1900-tal.
1385807. FLASKA, glas, i form av fallos, 1900-tal.
längd 30 cm.
mindre bruksslitage.
Gör en kostnadsfri värdering!
längd 30 cm.
mindre bruksslitage.
Kalmar Auktionsverk
972