TRÄDGÅRDSMÖBEL, 5 delar, 2000-tal.

138571. TRÄDGÅRDSMÖBEL, 5 delar, 2000-tal.

Bord längd 150, bredd 90, höjd 75 cm.
4 karmstolar, bredd 68, djup 65, höjd 87 cm.

Slitage, sprickor, smärre färgflagor, saknas täckpluggar på 3 stolar.

Gör en kostnadsfri värdering!

Antal besök: 986