Kalmar Auktionsverk
Konst
Skulptur
OIDENTIFIERAD KONSTNÄR. TRÄFIGUR, signerad, A Carlzon, daterad 1980.
1385468. OIDENTIFIERAD KONSTNÄR. TRÄFIGUR, signerad, A Carlzon, daterad 1980.
höjd 20 cm, bredd 28 cm.
horn av.
Gör en kostnadsfri värdering!
höjd 20 cm, bredd 28 cm.
horn av.
Kalmar Auktionsverk
742