Halmstads Auktionskammare
Silver & Metall
Övriga metallföremål
SOCKERSKÅL PÅ FOT, nysilver, 1900-tal.
1385464. SOCKERSKÅL PÅ FOT, nysilver, 1900-tal.
Höjd 34 cm.
Slitage.
Gör en kostnadsfri värdering!
Höjd 34 cm.
Slitage.
Halmstads Auktionskammare
204