FRIMÄRKSSAMLING, en låda, Hela Världen.

1385298. FRIMÄRKSSAMLING, en låda, Hela Världen.

5 st album
ett album med ostämplade frimärken
ett album med förstadagsbrev
lösa blad samt en låda Hela världen
Ett album med ostämplade hela världen.

Ej genomgågna, slitage.

Gör en kostnadsfri värdering!

5 st album
ett album med förstadagsbrev

Ej genomgågna, slitage.

Antal besök: 555