BRASSKYDD och ELDGAFFEL, järn, 1900-tal.

1385141. BRASSKYDD och ELDGAFFEL, järn, 1900-tal.

brasskydd höjd 56 cm, eldgaffel längd 91 cm.

bruksslitage.

Gör en kostnadsfri värdering!

bruksslitage.

Antal besök: 496