ELDSTADSSET, 5 delar, järn, 1900-tal.

1385138. ELDSTADSSET, 5 delar, järn, 1900-tal.

höjd 84 cm.

bruksslitage.

Gör en kostnadsfri värdering!

höjd 84 cm.

bruksslitage.

Antal besök: 554