GRIND, 2 delar, järn, 1900-tal.

1385074. GRIND, 2 delar, järn, 1900-tal.

höjd 125 cm, bredd, varje del, ca 118 cm.

bruksslitage.

Gör en kostnadsfri värdering!

bruksslitage.

Antal besök: 823