KAGGE, 1800-talets mitt.

KAGGE, 1800-talets mitt.
138475. KAGGE, 1800-talets mitt.

Bröllopsgåva. Bemålat trä.Höjd 30 cm Diameter 25 cm.

Åldersslitage.

Gör en kostnadsfri värdering!

Åldersslitage.

Antal besök: 972