BICORNE, med hattask, MÖSSA, m/1865-99.

138474. BICORNE, med hattask, MÖSSA, m/1865-99.

Mössa märkt; Militärekiperings Aktiebolaget. Längd 42 resp höjd 12,5 cm.

Slitage, hattask med skador.

Gör en kostnadsfri värdering!

Slitage, hattask med skador.

Antal besök: 1 205