PISTOL, replica 1600-tal.

PISTOL, replica 1600-tal.
1384714. PISTOL, replica 1600-tal.

Längd: ca 40 cm.

Bruksslitage.

Gör en kostnadsfri värdering!

Längd: ca 40 cm.

Bruksslitage.

Antal besök: 4 081