MATSALSGRUPP, 8 delar, Bondrokoko-stil, 1900-tal.

1384437. MATSALSGRUPP, 8 delar, Bondrokoko-stil, 1900-tal.

Bordets höjd 75 cm, diameter 115 cm, två iläggsskivor 50 cm st.

Repor, märken.

Gör en kostnadsfri värdering!

Repor, märken.

Antal besök: 474