DESIGNSTOLAR 4 ST, trä, 1900-tal.

1384114. DESIGNSTOLAR 4 ST, trä, 1900-tal.

höjd 73 cm.

bruksslitage.

Gör en kostnadsfri värdering!

höjd 73 cm.

bruksslitage.

Antal besök: 2 478