BÄNK, 18/1900-tal.

BÄNK, 18/1900-tal.
138407. BÄNK, 18/1900-tal.

Skuren dekor, sniderier, längd 110, bredd 42, höjd 50cm.

Lagningar, dyna saknas. Bruksslitage.

Gör en kostnadsfri värdering!
138407. BÄNK, 18/1900-tal.

Antal besök: 1 050