PARTI PORSLIN, 4 delar, Gunvor Olin-Grönqvist, Arabia, 1900-tal.

138317. PARTI PORSLIN, 4 delar, Gunvor Olin-Grönqvist, Arabia, 1900-tal.

2 speceriburkar med trälock, för väggupphängning, höjd 15,5 cm.
Skärbräda, längd ca 30 cm.
Sked.

Smärre slitage, sked med avslag.

Gör en kostnadsfri värdering!

Skärbräda, längd ca 30 cm.
Sked.

Antal besök: 1 320