138311. KERAMIKFÖREMÅL, 21 delar, Bl.a. Stig Lindberg, Gustavsberg, Ilse Claesson, Rörstrand.
Skålfat, Reptil, Stig Lindberg.
Skål med hänklar, Ilse Claesson, Rörstrand.
Vas, stengods, Höganäs.
Servisdelar, 5 delar, grön glasyr, Gustavsberg.
Med mera.
Slitage, repor, krackelyr.