KERAMIKFÖREMÅL, 21 delar, Bl.a. Stig Lindberg, Gustavsberg, Ilse Claesson, Rörstrand.

138311. KERAMIKFÖREMÅL, 21 delar, Bl.a. Stig Lindberg, Gustavsberg, Ilse Claesson, Rörstrand.

Skålfat, Reptil, Stig Lindberg.
Skål med hänklar, Ilse Claesson, Rörstrand.
Vas, stengods, Höganäs.
Servisdelar, 5 delar, grön glasyr, Gustavsberg.
Med mera.

Slitage, repor, krackelyr.

Gör en kostnadsfri värdering!

Vas, stengods, Höganäs.
Med mera.

Slitage, repor, krackelyr.

Antal besök: 910