JEAN DUBUFFET. Litografiskt tryck, Malmö Konsthall.

1383000. JEAN DUBUFFET. Litografiskt tryck, Malmö Konsthall.

Malmö Konsthall 15 dec/10 mars 1985.
Mått 100x70 cm
Oramad.

Bruksskick.

Gör en kostnadsfri värdering!

Mått 100x70 cm
Oramad.

Bruksskick.

Antal besök: 1 899