LJUSKRONA, rokokostil, 6 ljusarmar, 1900-tal.

138288. LJUSKRONA, rokokostil, 6 ljusarmar, 1900-tal.

Höjd 67 cm.

Bruksslitage, enstaka prisma saknas.

Gör en kostnadsfri värdering!

Höjd 67 cm.

Antal besök: 639