År 2006 bytte Banksy ut 500 exemplar av Paris Hiltons debut cd i 48 skivbutiker runt om i Storbritanien.
Fodralet etikettmärktes Paris Hilton Debut Album, featuring "Why Am I Famous?", What Have I Done?" and "What Am I For?". I medföljande material ändrades såväl bilder som texter.
Även skivan byttes ut. Den medföljande skivan var ett musikaliskt samarbete mellan Banksy och Danger Mouse.
Skivan är numrerad 5361B1012 16 samt märkt Paris X med filtpenna.
Fodral med repor. Medföljande material med lättare bruksslitage. Skivan ej provspelad.