ESPEN GREGER HAGEN. Färgserigrafi.

1382456. ESPEN GREGER HAGEN. Färgserigrafi.

'Phoenix Arizona 2002', signerad samt numrerad 102/149, pappersstorlek 92 x 89 cm.

Mindre ytslitage. Oramad.

Gör en kostnadsfri värdering!

Mindre ytslitage. Oramad.

Antal besök: 901