OKÄND ENGELSK KONSTNÄR. Olja på duk, 1800-talets mitt.

1382454. OKÄND ENGELSK KONSTNÄR. Olja på duk, 1800-talets mitt.

Kvinna på vadställe, 40x33 cm.

Smärre lagning, färgbortfall.

Gör en kostnadsfri värdering!

Smärre lagning, färgbortfall.

Antal besök: 652