TRÄDGÅRDSSOFFA, metall, Melins Anderstorp, 1900-talets andra hälft.

1382423. TRÄDGÅRDSSOFFA, metall, Melins Anderstorp, 1900-talets andra hälft.

Längd 146 cm, djup 54 cm, höjd 86 cm.

Bruksslitage, undersida med mindre rostangrepp.

Gör en kostnadsfri värdering!

Antal besök: 904