Halmstads Auktionskammare
Möbler
Övrigt
PALL, trä och plast, 1900-tal.
1382416. PALL, trä och plast, 1900-tal.
Höjd 65 cm.
Bruksslitage.
Gör en kostnadsfri värdering!
Höjd 65 cm.
Bruksslitage.
Halmstads Auktionskammare
401