Kalmar Auktionsverk
Glas
Övrigt
APOTEKSGLAS med mera, 4 delar, 1900-tal.
1382278. APOTEKSGLAS med mera, 4 delar, 1900-tal.
största storlek 35 cm.
bruksslitage.
Gör en kostnadsfri värdering!
största storlek 35 cm.
bruksslitage.
Kalmar Auktionsverk
495