MOTORSÅGAR, 2 st, Homelite.

MOTORSÅGAR, 2 st, Homelite.
1381943. MOTORSÅGAR, 2 st, Homelite.

Längd 70 och 80 cm.

Slitage, möjligen skador/saknade delar. Ej funktionstestade.

Gör en kostnadsfri värdering!

Längd 70 och 80 cm.

Antal besök: 546