FLEISCHMANN, modelltåg, Start-set, modell 6315, skala HO.

1381727. FLEISCHMANN, modelltåg, Start-set, modell 6315, skala HO.

Med originalkartong.

Slitage. Kartong med skador. Ej funktionstestad. Ingen funktionsgaranti lämnas.

Gör en kostnadsfri värdering!

Med originalkartong.

Antal besök: 2 360