SKOLPLANSCH, RÖDSPÄTTA, SILL och MAKRILL (Djurlivet i svensk natur), 1900-talets första hälft.

1381347. SKOLPLANSCH, RÖDSPÄTTA, SILL och MAKRILL (Djurlivet i svensk natur), 1900-talets första hälft.

RÖDSPÄTTA, SILL och MAKRILL ur serien "Djurlivet i svensk natur" 1900-talets första hälft.

ca 100 x 70 cm.

Bruks och åldersrelaterat slitage.

Gör en kostnadsfri värdering!

ca 100 x 70 cm.

Antal besök: 1 265