TABURETT, Gustaviansk stil, 1900 tal.

138134. TABURETT, Gustaviansk stil, 1900 tal.

Vit.

Bruksslitage/skador i sits/repor slagmärken.

Gör en kostnadsfri värdering!

Vit.

Antal besök: 642