PAYA, 1935 Sedan Gran Turismo Con Luz, replika, 1900-talets slut.

1381284. PAYA, 1935 Sedan Gran Turismo Con Luz, replika, 1900-talets slut.

I originalkartong. Urverk samt batteri.
Bilens längd ca 49 cm.

Kartong med visst slitage.
UPPDATERING 2020-0630. Kl 12:28: Ej funktionstestad. Nyckel saknas.

Nycklar saknas.

Gör en kostnadsfri värdering!

Bilens längd ca 49 cm.

Kartong med visst slitage.

Nycklar saknas.

Antal besök: 678