PELARBORD, med oval skiva, 1900-talets första hälft.

138123. PELARBORD, med oval skiva, 1900-talets första hälft.

Furu.
Längd 75, bredd 47,5, höjd 77 cm.

Bruksslitage, skiva med repor samt något skev, slagmärken.

Gör en kostnadsfri värdering!

Furu.

Antal besök: 517