MATSALSGRUPP, 6 delar, gustaviansk stil, 1900-tal.

13810. MATSALSGRUPP, 6 delar, gustaviansk stil, 1900-tal.

Bestående av bord, stolar, 4 st, och buffe. Bordets mått; längd 140, bredd 100, höjd 74 cm. Buffens längd 140 cm. Iläggsskivor, 2 st, 55 cm vardera. Nyckel finns.

Slitage.

Gör en kostnadsfri värdering!

Slitage.

Antal besök: 1 755