POTTSKÅP, vitmålat trä, 18/1900-tak.

1380940. POTTSKÅP, vitmålat trä, 18/1900-tak.

Bredd 60 cm. Djup 44 cm. Höjd 90 cm.
Proveniens Fröllinge Slott.

Skavmärken, fläckar och slitage förekommer.

Gör en kostnadsfri värdering!

Proveniens Fröllinge Slott.

Antal besök: 513