TÅGSET, Lima, H0, made in Italy.

1380743. TÅGSET, Lima, H0, made in Italy.

49 x 27 cm.
12 st rälsdelar
1 st batteridriven kontroll.
1 st lok.
3 st vagnar.

Skador på originalförpackning samt lok och vagnar.
Bruksslitage.
Ej funktionstestad.

Gör en kostnadsfri värdering!

49 x 27 cm.
12 st rälsdelar
1 st batteridriven kontroll.
1 st lok.
3 st vagnar.

Bruksslitage.
Ej funktionstestad.

Gästriklands Auktionskammare
Antal besök: 1 288