SOFFA, 2-sits, 1900-talets första hälft.

1380502. SOFFA, 2-sits, 1900-talets första hälft.

Längd 130 cm, djup 70 cm, höjd 100 cm

Proveniens Fröllinge Slott.

Slitage och fläckar.

Gör en kostnadsfri värdering!

Proveniens Fröllinge Slott.

Slitage och fläckar.

Antal besök: 548